Serwis maszyn czyszczących Kärcher, Biemmedue, IPC

Niezawodny serwis
gwarancyjny i pogwarancyjny
Tedikar Serwis

Diagnozujemy i serwisujemy maszyny czyszczące Kärcher, Biemmedue, IPC i innych marek. Usuwamy drobne usterki i poważne uszkodzenia. Doradzamy, jak używać maszyn, aby cieszyć się ich sprawnością przez długi czas. Usuwamy drobne usterki i poważne uszkodzenia. Doradzamy, jak używać maszyn czyszczących, aby zwiększyć ich żywotność i wydajność. Pracujemy zgodnie z restrykcyjnymi standardami producentów. Serwisujemy maszyny czyszczące, które zostały kupione w naszej firmie, jak i sprzęt nabyty u innych przedstawicieli.

Serwis myjek ciśnieniowych

Mamy dobrze wyposażony warsztat naprawczy dla myjek różnego rodzaju. W naszej firmie pracują technicy, którzy doskonale znają się na specyfice urządzeń i wiedzą, jak z nimi postępować. Serwisujemy zarówno urządzenia zakupione u nas, jak i u innych przedstawicieli. Naprawiamy myjki Kärcher, Biemmedue, IPC. Posiadamy części zamienne. Udzielamy gwarancji na naprawione urządzenia.

Serwis odkurzaczy

Prowadzimy serwis odkurzaczy przemysłowych, biurowych i specjalnych. Jesteśmy także ich autoryzowanym dystrybutorem, dlatego w razie potrzeby mamy wszystkie niezbędne części zamienne. Naprawiamy odkurzacze przeznaczone do pracy na sucho i na mokro. Przywracamy im pełną sprawność w krótkim czasie. Diagnozujemy uszkodzenia i wyceniamy usługę indywidualnie. Na wszystkie działania udzielamy gwarancji. Zapraszamy Klientów prywatnych oraz firmy z Kalisza, Ostrowa Wielkopolskiego i Krotoszyna.

Serwis automatów szorujących

Zajmujemy się serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym automatów szorujących. Obsługujemy Klientów z Kalisza, Ostrowa Wielkopolskiego i Krotoszyna. Naprawiamy nowoczesne szorowarki serii CT5, CT15, CT40, CT45, CT51, CT70, CT71, CT80, CT110, CT160. Dysponujemy częściami zamiennymi pochodzącymi od producentów. Serwisujemy także automaty prowadzone i samojezdne.

Serwis maszyn do mycia szyb

Praca polegająca na czyszczeniu wszelkiego rodzaju przeszkleń wymaga zastosowania odpowiednich rozwiązań. Sprzedajemy i serwisujemy maszyny do mycia szyb w budynkach mieszkalnych, firmowych, przemysłowych, użyteczności publicznej i innych. To urządzenia przeznaczone do czyszczenia małych i dużych powierzchni. W razie awarii służymy pomocą przy naprawie. Dysponujemy bogatym zapleczem technicznym oraz wiedzą serwisantów, dzięki czemu świadczymy usługi na najwyższym poziomie. W naszej ofercie znajdą Państwo maszynę IPC HPE HIGH PURE, która filtruje wodę i pozwala na mycie powierzchni krystalicznie czystą cieczą. Mamy wszystkie części zamienne, co znacznie usprawnia serwis. Zapraszamy!

Sprawdzony serwisant – Kalisz, Ostrów Wielkopolski, Krotoszyn

Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam świadczyć usługi serwisowe na najwyższym poziomie. Dysponujemy wiedzą i bogatym zapleczem technicznym, które znacznie przyspieszają prace naprawcze urządzeń czyszczących. Zajmujemy się serwisem wszystkich sprzedawanych maszyn oraz tych, które zakupili Państwo u innych autoryzowanych dealerów. Z maszynami czyszczącymi pracujemy wiele lat, dzięki czemu zaradzimy praktycznie każdej awarii w miarę naszych możliwości. Przeprowadzamy dokładny przegląd, diagnostykę i podejmujemy decyzję o metodzie naprawy. W razie konieczności wynajmujemy także sprzęt zastępczy, aby zapobiec przestojów w pracy.

Zapraszamy do współpracy Klientów z Kalisza, Ostrowa Wielkopolskiego i Krotoszyna. Oferujemy niezawodne myjki zimnowodne i cieplowodne, spalinowe, stacjonarne, szorowarki, urządzenia do mycia szyb, automaty czyszczące i wiele innych maszyn cenionych producentów. Gwarantujemy niskie ceny i pełne wsparcie serwisanta.
Centrum serwisowe:          505-170-239         serwis@tedikar.pl

Kontakt

Masz pytania?
Zapraszamy do kontaktu.

Raczyce ul. Leśna 56, 63-430 Odolanów